Odborová organizace OS KOVO Hyundai Czech se bouří proti politice vedeni automobilky Hyundai v Nošovicích!

Autor: Editor | Publikováno: 9.3.2017 | Rubrika: Ekonomika
stavka_ucitele

Odborová organizace OS KOVO Hyundai Czech zveřejnila na svém webu výzvu k zaměstnancům této automobilky:

VOLNÉ VÍKENDY SI NEMUSÍŠ ZAJIŠŤOVAT, TY VOLNÉ PŘECI MÁŠ!!!

A nevěřte zvěstem o zaplněnosti na odpolední 18.03., věřte především sami sobě.. Mluvte spolu, podporujte se, pomáhejte si, protože VY jste MY- ODBORY!!! Pamatujte, máte možnost volby a nikdo vás nemůže k ničemu nutit!!! A ten kdo tak činí, je obyčejný ubožák, jenž je dost možná ještě více vystrašený jak vy, jelikož se sám bojí o své „teplé místečko“.. SPOLU DOHROMADY JSME VŠAK SILNĚJŠÍ!!! 

MDGH - poprvé v historii se všechny odborové organizace působící v průmyslové zóně Nošovice dohodly na společném postupu!!!

První test vzájemné spolupráce prověří sobota 18.03. odpoledne.. Odbory v Mobisu, Dymosu, Glovisu i Hyundaii - všechny oficiálně vyzvaly své zaměstnance k neúčasti na této přesčasové směně!!! Nenechte se uplácet směšným hodnocením v přepočtu pár set kaček hrubého měsíčně, slibama nebo spíše pohádkama o povýšení, náhradním volnem navíc a podobnými nesmysly.. Máte přeci daleko větší cenu, MY TO VÍME, VY TO VÍTE..!

Zdroj:

odboryhmmc.cz

Klíčová slova: Odbory
2968 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Čtěte také

eOdborar.cz

Rusko usilovně buduje výrobny vakcíny proti koronaviruEU kašle na Evropany. Dovoluje vyvážet vakcíny z Evropy pryč a Evropané mají umíratEkonomika Číny roste a naopak ekonomika EU se propadáProč musel zemřít/spáchat sebevraždu generál Lučanský?Proč Česká republika má nakoupit údajně předražené vakcíny proti koronaviru?

FreeGlobe.cz

Budou nám taky měřit penisy?Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...

ePortal.cz

64. pohlaví je lidským právem!Kdovíjak by to v Listopadu asi dopadlo, kdybychom o pravdoláskařích už tenkrát věděli, co o nich víme dnes? Je načase se těmhle hrobařům demokracie se vší vážností postavit

euPortal.cz

Američané a jejich vazalové na NATO se tedy učí nenávidět své země a Rusové se učí milovat Rusko. V konfliktu mezi Ruskem a morálně dekadentním Západem naplněným nenávistí k sobě je zřejmé, kdo zvítězíBere europoslankyně Pirátů Gregorová pervitin?

Eurabia.cz

EMA vyšetřuje Astru Zenecu na nervové onemocněníUSA se už zas chtějí s Venezuelou kamarádit

euServer.cz

Na co všechno mají propagandisté ČT žaludekMezi morem a covidem, aneb zrození a smrt evropské civilizace

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

ParlamentniListy.cz

„Nic zlého Pražanům neudělal.“ Dcera maršála Koněva: Otcovu sochu dát na Olšanské hřbitovy. To by bylo velmi pěknéÚniky od policie, sebevražda, Kroupa u soudu těžce narazil. Zase. Petr Žantovský připomíná selhání novináře, které uniká veřejnosti
Anketa
Podporujete Novou levici a její vizi celoevropského neosocialistického státu? Takzvaná Nová levice opustila koncepty tzv. Staré levice a zaměřuje se na rozvracení evropské civilizace a podporu kolonizování Evropy muslimy a neevropskými kulturami. Souhlasíte s touto vizí, kterou u nás reprezentuje ČSSD?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění