Zastrašuje KIA express zaměstnance? Praktiky vedení automobilky v Žilině rozzuřily odboráře v Nošovicích!

Autor: Editor | Publikováno: 9.3.2017 | Rubrika: Ekonomika
Afrika

Jako někde v rozvojovém světě či Africe si připadají zaměstnanci automobilky v Žilině. Podle odborářů z Nošovic "proto se ještě před tímto dnem snížili k jednání, které nemá v demokratické společnosti a 21. století co dělat!"

Na svém webu zveřejnili odboráři z nošovické automobilky následujíci zprávu:

"Mnozí určitě sledujete aktuální dění v našem sesterském závodě v Žilině- v pěti kolech kolektivního vyjednávání se nedohodli, proto je nyní čeká řízení před zprostředkovatelem. Na včerejší den byl v areálu firmy naplánován cca 10-ti minutový happening, aby zaměstnanci dali vedení firmy jasně najevo ochotu bojovat za své adekvátní mzdy. Jak bylo z reakce firemního deníku KIA express patrné, toto jim nebylo moc po vůli, a proto se ještě před tímto dnem snížili k jednání, které nemá v demokratické společnosti a 21. století co dělat!"

A doplnili fotografií z firemního časopisu:

 doplnili fotografií z firemního časopisu:

Diskutující na webu odborové organizace kritikou poměru nešetří. Například píši, že: "Slováci mají asi více rozumu a koule na svém místě. Jsem zvědav, kolik lidí od nás ztratí koule, když příjde na lámáni chleba. Plnou hubu řečí má každý, ale koule nakonec skoro nikdo … Lidi v hmmc jsou priposrani…a jestli to bude jak minule ze nekteri odborari byli pri podepisovani dodatku mezi prvnimi kteri podepisovali tak to vidim blede."

 

Zdroj:

odboryhmmc.cz

Doporučujeme dále:

 
 

Klíčová slova: Odbory
3153 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Čtěte také

eOdborar.cz

Rusko usilovně buduje výrobny vakcíny proti koronaviruEU kašle na Evropany. Dovoluje vyvážet vakcíny z Evropy pryč a Evropané mají umíratEkonomika Číny roste a naopak ekonomika EU se propadáProč musel zemřít/spáchat sebevraždu generál Lučanský?Proč Česká republika má nakoupit údajně předražené vakcíny proti koronaviru?

FreeGlobe.cz

Budou nám taky měřit penisy?Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...

ePortal.cz

64. pohlaví je lidským právem!Kdovíjak by to v Listopadu asi dopadlo, kdybychom o pravdoláskařích už tenkrát věděli, co o nich víme dnes? Je načase se těmhle hrobařům demokracie se vší vážností postavit

euPortal.cz

Američané a jejich vazalové na NATO se tedy učí nenávidět své země a Rusové se učí milovat Rusko. V konfliktu mezi Ruskem a morálně dekadentním Západem naplněným nenávistí k sobě je zřejmé, kdo zvítězíBere europoslankyně Pirátů Gregorová pervitin?

Eurabia.cz

EMA vyšetřuje Astru Zenecu na nervové onemocněníUSA se už zas chtějí s Venezuelou kamarádit

euServer.cz

Na co všechno mají propagandisté ČT žaludekMezi morem a covidem, aneb zrození a smrt evropské civilizace

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

ParlamentniListy.cz

Jestli nás napadli agenti GRU, tak je to svinstvo. Ale nevěřím tomu. Rusové nejsou nepřátelé. Hovoří někdejší partyzán MirkovičÚniky od policie, sebevražda, Kroupa u soudu těžce narazil. Zase. Petr Žantovský připomíná selhání novináře, které uniká veřejnosti
Anketa
Podporujete Novou levici a její vizi celoevropského neosocialistického státu? Takzvaná Nová levice opustila koncepty tzv. Staré levice a zaměřuje se na rozvracení evropské civilizace a podporu kolonizování Evropy muslimy a neevropskými kulturami. Souhlasíte s touto vizí, kterou u nás reprezentuje ČSSD?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění