Primátor Mladé Boleslavi Nwelati: Chování zahraničních dělníků žijících v okolí Mladé Boleslavi je katastrofální ...

Autor: Editor | Publikováno: 18.8.2018 | Rubrika: Politika
Cikani

Primátor Mladé Boleslavi MUDr. Raduan Nwelati si na sociální síti facebook postěžoval na svém profilu na chování zahraničních dělníků, které si do ČR navozily nadnárodní firmy, aby makali v jejich českých podnicích za mizerných platových podmínek: 

Pro ty kteří si myslí, že mi nevadí co v Mladé Boleslavi, okolních městech a obcích dělají za problémy. A pro ty co si myslí, že na to město kašle tak těm sděluji: Město na to nekašle, hledá stále strážníky, navýšili jsme jim platy o cca 5 tisíc, k tomu dáváme příspěvek na bydlení 3 tisíce, poskytujeme služební byt, a náborový jednorázový příspěvek 150 tisíc, přesto strážníků nám chybí 18 z 68, a dva jsou mimo službu, protože jsou stíháni, zcela nesmyslně za to že údajně obtěžovaly bezdomovce, to je co? Obtěžovali bezdomovce!!!

Jinak pokud máte někdo zájem přihlaste se do služby. Pro nedostatek strážníků, začínáme najimat i Security pracovníky aby hlídali lokality jako autobusák a okolí Kauflandu. Požádali jsme ministerstvo vnitra aby zde zřídilo speciálního zmocněnce pro řešení nepřizpůsobivé zahraniční dělníky. Jednou za 14 dní probíhá schůzka mešťáků se státní policii, neustále žádáme navýšení přítomnosti státní policie. Bohužel i oni mají nedostatek policistů.

Před třemi dny jsem opět jednal s velitelem městské policie a dohodli jsme se na takzvané nulové tolerance přestupkům typu, veřejné pohoršení, požívání alkoholu... bohužel však jiné možnosti než pokutovat tyto nepřizpůsobivé nám zákony neumožňují a bohužel pokuty a finanční postih se velmi často mine účinkem, hříšníci nezaplatí a vymáhání dlužných pokut je zdlouhavé, nákladné a velmi často nedosažitelné. Chci proto, a je to jeden z hlavních důvodů proč letos kandiduji nejen na radnici ale také do senátu, prosadit velmi tvrdé ne peněžité postihy pro ty zahraniční dělníky kteří opakovaně porušují naše pravidla.

Chci například aby jednoduše bylo možné tyto lidi vyhostit z republiky. Nedávno jsem byl v Dubaii, tam je cizinců 70% a jsou to hlavně Indové, Pákistánci, indonesané, Thajci, ale žádný nepořádek tam nedělají a víte proč? Protože tríkrat jsou zastiťeni s přestupkem a to typu že hodili nedopalek na zem, nebo překročili povolenou rychlost, nebo přechazeli mimo přechod a okamžitě jsou uvěznění a následně vyhoštěni z celou svou rodinou a navrácení do změně odkud pocházejí.

 

Já nemám nic proti pracovníkovi že zahraničí ale kdo tady chce pracovat, tak musí dodržovat naše pravidla a pokud je nedosržuje tak musí odejít a hlavně mi musíme mít možnost ho odsud vyhodit. Pracovat v zahraničí není nic neobvyklého, i my Češi v mnoha případech pracujeme v zemích kde si vyděláme víc než tady, třeba v Anglii, Německu, Rakousku dokonce v Americe, Švédsku a v Austrálii, všude se ale musíme chovat slušně jinak nás vyhodí. Jen u nás je to jinak, nám zákony neumožní takového pracovníka vyhodit z naší zemně a když už k tomu alespoň částečnou pravomoc má tak to je cizinecká policie a na tu zase nemá žádný vliv vedení města.

Takže vážení občané pokud s tímto problémem chcete opravdu něco udělat, tak podpořte svým podpisem mou iniciativu s požadavkem na změnu zákonů aby bylo možné velmi velmi tvrdým a nekompromisním způsobem potrestat, každého zahraničního dělníka, který se tady nás doma chová nevhodným způsobem například tím že bude uvězněn, nebo vyhoštěn. Jsem dokonce pro postih i zamběstnavatele který takového zamněstnance cizince recidivistu zaměstná... ať i zamněstnavatelé, kteří tyto dělníky zamněstnavaji a přivážejí si lépe vybírají a vyhodnocují koho přivezou a koho ne.

A pro ty co mi napíší že ale tyto zahraniční dělníci jsou mnohdy z EU a není možné je vyhostit protože občan EU má možnost volného pohybu v rámci EU, tak těm rovnou odpovídám: i občanovi z EU, který pochází z určité zemně by mělo být možné zakázat vstup na území státu zemí kde je nežádoucím protože se tam choval mimo pravidla.

I v Americe je zcela běžné že Američanovi je zakázán vstup do některých amerických států ... Tak nevím proč by to nešlo v EU. Proč ný nešlo ady Polák který se u nás v Česku choval nevhodně nemohl mít zakázán vstup na území ČR pokud zde opakovaně porušoval pravidla. Pokud chcete problém cizinců opravdu řešit tak se k této mé iniciativě přidejte !!!!!!!!!!!!!!

Zákon o tvrdých nekompromisních postizích, zahraničních dělníků bude vedle dalších dvou zákonů a to zákon na povinné financování dobrovolných hasičů v poměru podle počtu aktivních členů jejich sboru ministerstvem vnitra. A vedle zákona který zruší poplatky za svoz komunaĺního odpadu tak aby to nebylo jen v některých městech jako jsou Teplice nebo Česká Lípa ale všude, prvním krokem který v senátu udělám pokud dostanu k tomu vaší důvěru a podporu.

Krásnou neděli všem.

Jo a jestli si kvůli timu co jsem teď napsal někoho o mě bude myslet, že jsem krajní pravice, extrémista, nebo krajní levice nebo bůh ví co ještě ..... tak mi to je jedno ... jsem přesvědčen, že je třeba velmi rychle něco s těmi nehorátně se chovajícimi zahraničními dělníky něco udělat a k tomu potřebuji ale zákonnou kompetenci!!!!!!!!!!!!

Kdo si to myslíte taky tak mi dejte laik... ať vím že zbavit se těch který k nám nepatří protože se neumí chovat a obtěžují nás nechci jen já ale že nás je většina !!!!

 

Podpořte nás v boji za naše společné práva a informování naši veřejnosti!!
Jsme vděční za příspěvky v jakékoliv výší a i jen občas. Slibujeme, že prostředky využijeme plně v boji za Vaši a naši svobodu a práva! 
Předem moc děkujeme. Společně zvítězíme a ubráníme se!

 
Číslo účtu: 2700168305 / 2010, Fio banka a.s., Variabilní symbol: 007
Ze zahraničí: IBAN: CZ2320100000002700168305, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

Doporučujeme dále:

Jsme otroci Západu - Dřeme na víc než 100 procent, dostáváme třetinu
Tady dělníci volí Geerta Wilderse a ne socialisty!
Pojďte dělat za 11 tisíc! Na tři směny, bereme i cizince!

Šéf odborů vyzval ředitele Mölnlycke Health Care: "Běžte pracovat a žít za 13 000 hrubého!"
Proč web Eodborář.cz ? O co nám jde ....
Západoevropští zaměstnanci žijí na úkor českých zaměstnanců! To je ta rovnost v EU?!

Vydělávají miliardu, ale zaměstnanci pro ně dřou pod krajským průměrem

Brzy budou zrušeny důchody a lidi nechť chcipají hlady vzkazuje politik z ANO ...
České firmy nechtějí lepší mzdy, raději chtějí levnou pracovní sílu z Ukrajiny ...
Dělník již pochopil, že je lepší slušný plat v Rakousku než almužna v Česku

Smrad, že by se člověk poblil? I Číňana platí lépe! Derou z nás kůži. Moravští dělníci si vyšlápli na Švédy
Odborář: Když jsme šli do EU, všechno jsme slíbili a zlikvidovali. Pravda o nezaměstnanosti? Máte právo ji znát
Český stát učinil ze zaměstnanců nevolníky a krade jim víc než 40% výdělku!
Socialisty z EU zajímají homosexuálové a uprchlíci a ne obyčejní pracující lidé!
EU plánuje socialisticky rozdělit dluhy prostopášníku mezi ty co šetřili!

Milí zaměstnanci a živnostníci, máte se tak dobře i vy?
ČSSD nehájí zájmy zaměstnanců, ale globalistů
Nabídnou minimální mzdu a pak si dovezou imigranty, aby makali za tuto almužnu ...
Dělník v Korei má průměrný plat 100 000 korun. Ví to ministr za hnutí ANO?

O důchodce se musí postarat jejich děti. Třeba v Koreji je to běžné, vzkazuje ministr
Lidovecký ministr požaduje dovoz levné pracovní síly, která má makat za pár šupů ...
Češi nemají rádi odbory, proto mají nízké platy. Životní úroveň dělníků je ostudná

Odbory jsou jedinou organizací, která dokáže účinně hájit zájmy a práva zaměstnanců
Realita českých otroků - dřeme za 12 tisíc, máme majitelé ze Švédska...
Sledujte a podpořte nás na Facebook! Jde i o Vaše práva a zájmy ...

Klíčová slova: EU  | politická korektnost  | národní zájem  | lidská práva  | nezaměstnanost
6419 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Čtěte také

eOdborar.cz

Prezident Beneš: Nikdy nezapomeňme na to, co s námi Němci v této válce dělali a co zamýšleli s námi učinitCílem Německa je zničit Čechy a nacismus je jen jednou z etap této staleté strategie ...Ukrajina odmítá uctění oběti islámského teroru. Ukrajina potřebuje muslimy pro boj proti RuskuVýsledek ekonomické zelené politiky - nárůst chudoby a extrémní zdražováni! Co je cílem protiruské agitace Koláře, Pavla a spol.? Vytlačit ruské firmy a zajistit miliardové kšefty americkým firmám

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

ePortal.cz

V případě, že by se nepodařilo déle sehnat více peněz, činnost Eportalu bude ukončenaGeorge Soros. Génius hybridní války

euPortal.cz

KORONAVIRUS: Domácí vězení pro Evropany... ... amnestie pro ilegální imigranty67 ilegálních migrantů se zase vylodilo na řeckém ostrově Lesbos

Eurabia.cz

Bojovníci Islámského státu jsou už z mise zpátky doma v NěmeckuŠvýcarsko vypoklonkovalo karavanu Cikánů (tj. les Gitans)

euServer.cz

Skryté záměry pomníkové válkyZdeněk Hřib by Emanueli Moravcovi udělal radost...

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

ParlamentniListy.cz

Xaver? Lipovská? Volba do ČT je tu a nastal poplach: Víme, kdo začal „blbnout”, a pročNoví komunisté, ti zelení. Nikdo si je tak ale netroufá nazvat. Takže to Karolína Stonjeková napravila a naložila jim za vše
Anketa
Podporujete Novou levici a její vizi celoevropského neosocialistického státu? Takzvaná Nová levice opustila koncepty tzv. Staré levice a zaměřuje se na rozvracení evropské civilizace a podporu kolonizování Evropy muslimy a neevropskými kulturami. Souhlasíte s touto vizí, kterou u nás reprezentuje ČSSD?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění