Nejde o Babiše! Cílem milionu chvilek pro demokracií je zničit skutečnou demokracií a nahradit ji režimem mediální a aktivistické diktatury poslušné Bruselu

Autor: Jaroslav Štefec | Publikováno: 9.6.2019 | Rubrika: Politika
Vlajka - Česká Republika

"Arabská jara všelidových protestů proti diktaturám" přišla a odešla - a nechala nám tu rozvrácené státy, zničené ekonomiky a infrastrukturu, milióny mrtvých a také milióny nelegálních a nezvladatelných migrantů, sice hluboce nenávidějících (z celkem pochopitelných důvodů) západní civilizaci, ale (organizovaně) masově proudících "za lepším životem" na náš kontinent.

I tak zvaný "Majdan" přišel a odešel - a nechal nám tu vykradenou, schizofrenní, zbrojící a fašizující se Ukrajinu, s nezvladatelnými ozbrojenými uskupeními válčícími údajně proti Rusku, ale ve skutečnosti určenými k udržování křehkého příměří mezi největšími místními oligarchy na jimi zabraných územích a zdrojích. A také, jak ostatně jinak, desítky tisíc mrtvých a milióny migrantů, proudících "za prací" do Evropy.

Se znalostí těchto procesů a vědomím toho, čí zájmy stály ve skutečnosti za jejich rozpoutáním, se musím ptát: Co se to sakra děje v mé vlastní zemi? K čemu směřují "všelidové protesty za demokracii a nezávislost justice", organizované (dnes už za milióny korun - od koho vlastně a proč?) i u mě na zápraží?!

"Lidé" chtějí údajně změnu. Aspoň tak to stojí psáno na mnoha transparentech. Ale kdo z těch "lidí" vůbec tuší, co by mělo po té jejich slavné "změně" přijít na řadu? Za celou dobu "spontánních lidových protestů" proti Andreji Babišovi jsem neslyšel ANI JEDEN JEDINÝ skutečně konstruktivní návrh, co dělat, pokud by AB skutečně "zmizel v propadlišti dějin". Na náměstích zní jen volání po destrukci. Stejně jako svého času v Tripoli, Bagdádu, Damašku, Kyjevě, …

Zajímalo by mě, zda vůbec napadlo aspoň těch pověstných „deset spravedlivých“ účastníků, k čemu jejich "spontánní protesty" vlastně směřují a co je cílem jejich (skutečných) organizátorů. Marmeláda obden zdarma? Nebo housky za polovic? Dost významně pochybuji. Zejména když vidím (a slyším) existence, které se v nich "za nezávislost české justice" halasně angažují. Ať už je to tichá voda Bohouš Sobotka s jeho OKD, uřvaný „chlap s gulama“ Mirek Topolánek s pandury a dalšími "obchody století", nebo věčně přiopilý hulvát Mirek Kalousek, proti němuž jsou oba dříve jmenovaní "výtečníci" vlastně pouhými břídily.

Za zamyšlení stojí také načasování aktuálních akcí „milionchvilkařů“ ve vztahu k dění za našimi hranicemi. „Všelidové demonstrace“ údajně za (demokracii, nezávislou justici, svobodu slova … ), nebo proti (korupci, omezování lidských práv, umlčování médií …) – nehodící se škrtněte – probíhaly nebo probíhají ve všech zemích „vzpurné“ V4. Nejen u nás, ale i v Polsku, na Slovensku, v Maďarsku … A (kupodivu, byť trochu odlišně) také v Rakousku, které stále více pošilhává po silném středoevropském uskupení, jehož rámec právě „V čtyřka“ tvoří. Pád vlády Sebastiana Kurze rozhodně nebyl ve stylu „Všichni prezidentovi muži“, a ti, kteří za ním stáli, určitě necílili na Pulitzerovu cenu.

To, čeho jsme aktuálně svědky, jen potvrzuje základní zkušenost, za kterou jsme jako stát i jako občané za posledních 30 let těžce zaplatili, a jak věřím, dostává se nám pomalu i do historické paměti. Do značné míry na ní totiž závisí i naše schopnost přežití.

Naprostá většina "spontánních a lidových" demonstrací v systémech, které se rády označují za "svobodné" a "demokratické" totiž nemá ani se svobodou, ani s demokracií obvykle absolutně nic společného. O nějaké spontánnosti nebo lidovosti ani nemluvě. Naopak, obvykle jsou podobné akce organizovány a financovány s cílem demokracii omezit a zbavit lidi významných prvků svobody ve prospěch konkrétních zájmových skupin.

Naštěstí ledacos nasvědčuje tomu, že tyto kratochvíle ve středu Evropy aktuálně nejsou u těch skutečně mocných tohoto světa (a teď nemluvím o Vladimíru Putinovi) příliš v kurzu. A že jejich organizátoři mohou velmi brzy tvrdě narazit na fakt, že i přes halasné vyřvávání o opaku v ČR přece jen jistá demokracie existuje a justice je přece jen do značné míry nezávislá. Přestože (a to potvrzuji na základě osobní zkušenosti) si u nás lze skutečně objednat trestní stíhání prakticky kohokoliv. Zpravidla na základě faktu, že se postavil do cesty finančním zájmům a kšeftům výše zmíněných výtečníků.

Už jenom proto přeji Andreji Babišovi, aby se nenechal zviklat a vydržel. Nebudu ho sice volit, stejně jako jsem ho nevolil v minulých volbách, ale demokracie má svá pravidla. Pokud je nebudeme ctít, těžce na to doplatíme. Já už jsem si svou stranu založil.

Podpořte nás v boji za naše společné práva a informování naši veřejnosti!!
Jsme vděční za příspěvky v jakékoliv výší a i jen občas. Slibujeme, že prostředky využijeme plně v boji za Vaši a naši svobodu a práva! 
Předem moc děkujeme. Společně zvítězíme a ubráníme se!

 
Číslo účtu: 2700168305 / 2010, Fio banka a.s., Variabilní symbol: 007
Ze zahraničí: IBAN: CZ2320100000002700168305, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

Doporučujeme dále:

Jsme otroci Západu - Dřeme na víc než 100 procent, dostáváme třetinu
Tady dělníci volí Geerta Wilderse a ne socialisty!
Pojďte dělat za 11 tisíc! Na tři směny, bereme i cizince!

Šéf odborů vyzval ředitele Mölnlycke Health Care: "Běžte pracovat a žít za 13 000 hrubého!"
Proč web Eodborář.cz ? O co nám jde ....
Západoevropští zaměstnanci žijí na úkor českých zaměstnanců! To je ta rovnost v EU?!

Vydělávají miliardu, ale zaměstnanci pro ně dřou pod krajským průměrem

Brzy budou zrušeny důchody a lidi nechť chcipají hlady vzkazuje politik z ANO ...
České firmy nechtějí lepší mzdy, raději chtějí levnou pracovní sílu z Ukrajiny ...
Dělník již pochopil, že je lepší slušný plat v Rakousku než almužna v Česku

Smrad, že by se člověk poblil? I Číňana platí lépe! Derou z nás kůži. Moravští dělníci si vyšlápli na Švédy
Odborář: Když jsme šli do EU, všechno jsme slíbili a zlikvidovali. Pravda o nezaměstnanosti? Máte právo ji znát
Český stát učinil ze zaměstnanců nevolníky a krade jim víc než 40% výdělku!
Socialisty z EU zajímají homosexuálové a uprchlíci a ne obyčejní pracující lidé!
EU plánuje socialisticky rozdělit dluhy prostopášníku mezi ty co šetřili!

Milí zaměstnanci a živnostníci, máte se tak dobře i vy?
ČSSD nehájí zájmy zaměstnanců, ale globalistů
Nabídnou minimální mzdu a pak si dovezou imigranty, aby makali za tuto almužnu ...
Dělník v Korei má průměrný plat 100 000 korun. Ví to ministr za hnutí ANO?

O důchodce se musí postarat jejich děti. Třeba v Koreji je to běžné, vzkazuje ministr
Lidovecký ministr požaduje dovoz levné pracovní síly, která má makat za pár šupů ...
Češi nemají rádi odbory, proto mají nízké platy. Životní úroveň dělníků je ostudná

Odbory jsou jedinou organizací, která dokáže účinně hájit zájmy a práva zaměstnanců
Realita českých otroků - dřeme za 12 tisíc, máme majitelé ze Švédska...
Sledujte a podpořte nás na Facebook! Jde i o Vaše práva a zájmy ...

Klíčová slova: EU  | národní zájem  | národní stát
5704 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Čtěte také

eOdborar.cz

Rusko usilovně buduje výrobny vakcíny proti koronaviruEU kašle na Evropany. Dovoluje vyvážet vakcíny z Evropy pryč a Evropané mají umíratEkonomika Číny roste a naopak ekonomika EU se propadáProč musel zemřít/spáchat sebevraždu generál Lučanský?Proč Česká republika má nakoupit údajně předražené vakcíny proti koronaviru?

FreeGlobe.cz

Budou nám taky měřit penisy?Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...

ePortal.cz

64. pohlaví je lidským právem!Kdovíjak by to v Listopadu asi dopadlo, kdybychom o pravdoláskařích už tenkrát věděli, co o nich víme dnes? Je načase se těmhle hrobařům demokracie se vší vážností postavit

euPortal.cz

Demokracie, z níž mnohdy zbývají jen prázdné formy, je pomalu odstraňována. Připravují se režimy fakticky s loutkovými vládami jedné strany. Vlády v EU už samostatně skoro o ničem nerozhodujíPodpořte prosím EUportal.cz

Eurabia.cz

Proč v Rusku nemají rádi liberální hovnokraty? Plivou na svůj národZděšení: Muslim v basilice při mši pokřikoval Aláhu akbar

euServer.cz

Na co všechno mají propagandisté ČT žaludekMezi morem a covidem, aneb zrození a smrt evropské civilizace

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

ParlamentniListy.cz

Zrádci se po využití odkopávají, varuje analytik Campbell. Pokud by se třeba v Sýrii našly zakázané zbraně z ČR, hodí nás EU i USA přes palubuBudeme křičet, varoval vládu doktor Smejkal
Anketa
Podporujete Novou levici a její vizi celoevropského neosocialistického státu? Takzvaná Nová levice opustila koncepty tzv. Staré levice a zaměřuje se na rozvracení evropské civilizace a podporu kolonizování Evropy muslimy a neevropskými kulturami. Souhlasíte s touto vizí, kterou u nás reprezentuje ČSSD?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění