Proč musel zemřít/spáchat sebevraždu generál Lučanský?

Autor: Jaroslav Štefec | Publikováno: 4.1.2021 | Rubrika: Politika
Vlajka - Slovenská Republika

Smrt generála Milana Lučanského – zbabělá sebevražda zkorumpovaného policajta, jak se ji snaží prezentovat jak slovenská, tak česká „mainstreamová“ média, nebo sprostá vražda v podstatě slušného člověka, který se provinil jen tím, že „věděl příliš mnoho“? 


Za normálních okolností bych si netroufl formulovat závěry, dokud není k dispozici více informací. Třeba proto, že Slovensko je pro nás už dlouho „far far away“, dalekým zahraničím s politickými poměry snad ještě divočejšími, než jsou ty naše (a to je co říci). Objektivní hrozby pro demokracii, právní systém ČR i nás, řadové občany,  které z případu a z politického a mediálního dění kolem něj plynou, podpořené osobními zkušenostmi a znalostmi pozadí některých kauz, mě ale přiměly učinit výjimku.

Fakta, která postupně vyplouvají na povrch, totiž zásadním způsobem narušují některými slovenskými médii vykreslovaný obraze generála Lučanského jako div ne placeného informátora a pomocníka mafie. Naopak, nové informace ho ukazují spíše jako člověka, který s mafií tvrdě bojoval a nebál se postavit i lidem, jejichž přímé vazby na stávající slovenské politické špičky ho mohly ohrozit nejen pracovně, ale, jak se nakonec ukázalo, dokonce i na životě.


Informace, zveřejněné v nezávislých médiích, včetně českého serveru Parlamentní listy, vyvolávají nejen víc než jen oprávněné pochyby o „oficiální“ verzi vazebního zranění pana generála pádem na činku, ale i o způsobu a důvodech jeho údajné sebevraždy. A podotýkám, že svědectví o „čistotě“ slovenských bachařů od lumpa, kterého generál Lučanský dopadl, usvědčil a dostal do stejné „basy“, v níž měl před pár dny spáchat sebevraždu, pro mě není důvěryhodné ani co by se za nehet vešlo.


Možný motiv smrti generála Lučanského naznačil na svém FB i uznávaný právník, bývalý disident a později předseda slovenské vlády Ján Čarnogurský (dovolím si volně přeložit): „Slovensko je malá země s minimálním mezinárodním vlivem. Téměř tu není důvod, pro který by kdokoliv riskoval obvinění z vraždy generála. Téměř. Jeden však existuje. Vražda Jána Kuciaka a Martiny Kušnírové. Prokurátor obžaloval z objednávky vraždy Mariana Kočnera a Alenu Zsuzsovou, ale soud je po dokazování osvobodil. Odsoudil střelce, ale to byli pouzí pěšáci. Generál Lučanský se dostal do konfliktu s vyšetřovatelem vraždy Kuciaka a jeho snoubenky, protože nepovažoval vyšetřování za důkladné. Pokud měl byť jen indicie o hlubším pozadí vraždy Jána Kuciaka a jeho snoubenky (moje poznámka: vraždy, která de facto spustila na Slovensku něco jako podivnou „barevnou revoluci“), byl by to motiv k jeho odstranění.“


Ján Čarnogurský svými slovy perfektně vystihl podstatu hrozby, s nímž se potýká i naše sice o něco větší, ale naprosto stejně mezinárodně bezvýznamná Česká republika. Jde o nekontrolovatelné prorůstání mafiánských zločineckých struktur do nejvyšších pater české politiky se všemi z toho plynoucími důsledky a projevy, s konkrétními kauzami i konkrétními lidmi. Ať už šlo o tzv. Sachergate, likvidaci Slušovic, kauzy Wallis, Diag Human, Chemapol, Mostecká uhelná, IPB, lehké topné oleje, nebo IDOS (v níž byl zaangažován i švagr dlouholetého vládce české politiky Kalouska), o „privatizaci“ OKD, kauzy Gripen, CASA, Pandury ...


Kolem těchto kauz, realizovaných zpravidla ve prospěch konkrétních miliardářů nebo finančních skupin, se vždy „motali“ jako zprostředkovatelé či lobbisté různí kmotři – počínaje rukou nikdy nevypátraného vraha inhumovaným (opak exhumovaný; pan Terry Pratchett jistě promine) superkmotrem Mrázkem a z ČR „zázračně“ uniknuvším pozdějším šéfem jihoafrického podsvětí Radovanem Krejčířem, přes „odsouzeného – neodsouzeného, zdravého – nemocného“ Romana Janouška nebo slavně ze všech zločinů vyviněného Ivo Rittiga, až po místní „kmotříčky“ brněnského či ústeckého typu. A abych nezapomněl – byli u toho i jejich pomahači a informátoři, počítaje v to i nejvyšší šéfy „českých“ zpravodajských služeb nebo milenky premiérů, a také specialisté „na špinavou práci“, často bývalí policisté z elitních policejních jednotek, nebo bývalí „misionáři“ z průzkumných jednotek AČR.


Nám, řadovým občanům, je naopak až drsně přímočaře dáváno najevo, že právní stát a jeho „ochranné ruce“ jsou pouze pro vybrané, zatímco plebs musí držet ústa a krok. Přimaloval jsi politikovi na volební plakát veselé růžky, nebo jsi se vzepřel se zbraní exekutorovi, jehož průvodci ti vyrazili dveře a ty jsi nevěděl, o co jde? Jdeš bez milosti bručet. 


Opilý těžce zraníš nebo dokonce zabiješ autem člověka? Jsi celebrita nebo multimilionář? Drobný problém. Budiž ti odpuštěno, jdi a nehřeš více. Vzepřel jsi se svým loutkovodičům? Jdeš do basy bez nároku na zdravotní matraci, i kdyby ti ji doktor stokrát předepsal. Pomáhal jsi krást politické loutce, pro níž jsi dělal špinavou práci, ale jsi potichu a nepráskneš ji? Strávíš sice pár let v base, ale spíš jako v sanatoriu. Pracuješ „venku“ a v podstatě se nikdo nezajímá, kde jsi a co děláš. 


Snažíš se rozkrýt, nebo nedej Bože dokonce likvidovat korupční systém na ministerstvu obrany nebo vnitra? Šup – a najednou máš v autě neidentifikovatelnou pistoli, jsi obviněn z pohlavního zneužití, nebo večer před tím, než ti policie ráno o půl čtvrté vyrazí dveře a obviní tě z braní úplatků, na tvůj účet „odnikud“ připlave 1,5 miliónů korun.


Výčet reálných projevů hlubokého souznění mezi českými mafiánskými skupinami, navenek vystupujícími jako ctihodné obchodní společnosti nebo finanční skupiny, kmotry, kmotříčky a jimi korumpovanými politickými loutkami by zabral ještě mnoho stran. To ale není cílem. Jako občan ČR ale chci a musím poukázat na způsob, jakým se k těmto aférám a jejich aktérům staví nejen rádoby odpůrci politického establishmentu bez ohledu na politickou orientaci, liberálové a mainstreamová média, ale i česká justice a policie. 


Právě zde totiž vidím největší riziko pro český stát a především pro nás, občany, jimž je stále nejvybíravěji dáváno najevo, že vlastně nemáme co mluvit nejen do politiky a do stále okatějšího rozkrádání trvale hubnoucích státních financí, na které se skládáme rukou společnou a nerozdílnou, ale ani do stále otevřenějšího oklešťování našich práv a svobod (ne těch fiktivních, vymýšlených ve prospěch dnes již nikým neutlačovaných menšin, ale těch skutečných, často historických, daných Ústavou a zákony ČR) a do šílených nápadů stále hlasitěji vyřvávaných představiteli různých více či méně nahnědlých deklarativně „nepolitických“ nebo „občanských“ hnutí a skupin, financovaných často ze zahraničí obtížně identifikovatelnými nadacemi, instituty a podporovateli. 


Tyto skupiny, trvale udržované v pohotovosti různými umělými kauzami typu Čapí hnízdo nebo evropské dotace, neustále vytvářejí tlak na vládu a dávají najevo, že v případě, že nebude ochotna dělat to, co chtějí jejich donátoři, vyjdou pod vhodnou záminkou (populární je například nezávislost tzv. veřejnoprávních médií, nově pak opatření vlády proti šíření nemoci Covid-19, nebo očkování) do ulic a s podporou ze stejných zdrojů placených soukromých médii nám uspořádají takový Me(a)jdan, že na to do smrti nezapomeneme.

 
Velmi hlasitě a agresivně se vyjadřují rovněž k mezinárodním hrozbám – především k té „ruské“. Nijak jim však nevadí ani stále rostoucí ilegální imigrace z Afriky a Středního východu, ani stále agresivnější projevy radikálních muslimů v západoevropských zemích, ani hrozby Evropě ze strany Turecka, česká účast v zahraničních tzv. „spojeneckých misích“, nebo tlak USA na nákup amerických zbraní bez ohledu na potřeby obranyschopnosti ČR. A už vůbec jim nevadí diktátorské snahy EU o přepsání dějin posledních 75 let, bezohlednou likvidaci vzdělanosti a identity zejména menších evropských národních států (včetně toho našeho) a vytvoření evropského superstátu pod kuratelou Německa.


Možnost ztráty i těch posledních schopností českého státu fungovat jako opora a ochranný štít občanů před vnějšími hrozbami a před zlovůlí justice a vlastního státního aparátu je naprosto reálná. Její projevy jsou zřejmé každému, kdo je chce vidět. Umlčování lidí, kteří na projevy úpadku české státnosti upozorňují, snaha znovuzavést cenzuru, snaha blokovat a ukřičet nepohodlné názory a jejich nositele nálepkovat jako xenofoby nebo fašisty, a to i ze strany veřejnoprávních médií – to všechno už funguje.  Stejně tak fungují metody dehonestace nepohodlných. Pracovní, ekonomická a společenská likvidace jsou běžně používanými metodami (sám jsem to zažil). Stejně jako policejní vazby ze smyšlených důvodů. Zatím nám v nich neumírali vysoce postavení funkcionáři a lidé, nepohodlní reálně existujícím českým politicko-mafiánským strukturám. Zatím. Bojím se ale, že při současném stavu občanského zájmu o věci veřejné včetně voleb to nemusí být až zas tak vzdálená budoucnost.

Bojujeme za Vás obyčejné lidi, prosím podpořte nás!! 
Jsme vděční za příspěvky v jakékoliv výší a i jen občas. Slibujeme, že prostředky využijeme plně v boji za Vaši a naši svobodu a práva! 
Předem moc děkujeme. Společně zvítězíme a ubráníme se!

 
Číslo účtu: 2700168305 / 2010, Fio banka a.s., Variabilní symbol: 007
Ze zahraničí: IBAN: CZ2320100000002700168305, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

Podpořit nás můžete také zakoupením některé z těchto knih u našeho spolupracujícího e-shopu:

Společnost věčného mládí

Evropské rozpory ve světle migrace
Eurabia - Mýtus nebo realita budoucnosti?
Súmrak európskej civilizácie - Barbari sa zmocňujú Európy
Prolomení hradeb: Proč západní civilizace podléhá islámu
Podivná smrt Evropy: Imigrace, identita, Islám

Doporučujeme dále:

Jsme otroci Západu - Dřeme na víc než 100 procent, dostáváme třetinu
Tady dělníci volí Geerta Wilderse a ne socialisty!
Pojďte dělat za 11 tisíc! Na tři směny, bereme i cizince!

Šéf odborů vyzval ředitele Mölnlycke Health Care: "Běžte pracovat a žít za 13 000 hrubého!"
Proč web Eodborář.cz ? O co nám jde ....
Západoevropští zaměstnanci žijí na úkor českých zaměstnanců! To je ta rovnost v EU?!

Vydělávají miliardu, ale zaměstnanci pro ně dřou pod krajským průměrem

Brzy budou zrušeny důchody a lidi nechť chcipají hlady vzkazuje politik z ANO ...
České firmy nechtějí lepší mzdy, raději chtějí levnou pracovní sílu z Ukrajiny ...
Dělník již pochopil, že je lepší slušný plat v Rakousku než almužna v Česku

Smrad, že by se člověk poblil? I Číňana platí lépe! Derou z nás kůži. Moravští dělníci si vyšlápli na Švédy
Odborář: Když jsme šli do EU, všechno jsme slíbili a zlikvidovali. Pravda o nezaměstnanosti? Máte právo ji znát
Český stát učinil ze zaměstnanců nevolníky a krade jim víc než 40% výdělku!
Socialisty z EU zajímají homosexuálové a uprchlíci a ne obyčejní pracující lidé!
EU plánuje socialisticky rozdělit dluhy prostopášníku mezi ty co šetřili!

Milí zaměstnanci a živnostníci, máte se tak dobře i vy?
ČSSD nehájí zájmy zaměstnanců, ale globalistů
Nabídnou minimální mzdu a pak si dovezou imigranty, aby makali za tuto almužnu ...
Dělník v Korei má průměrný plat 100 000 korun. Ví to ministr za hnutí ANO?

O důchodce se musí postarat jejich děti. Třeba v Koreji je to běžné, vzkazuje ministr
Lidovecký ministr požaduje dovoz levné pracovní síly, která má makat za pár šupů ...
Češi nemají rádi odbory, proto mají nízké platy. Životní úroveň dělníků je ostudná

Odbory jsou jedinou organizací, která dokáže účinně hájit zájmy a práva zaměstnanců
Realita českých otroků - dřeme za 12 tisíc, máme majitelé ze Švédska...
Sledujte a podpořte nás na Facebook! Jde i o Vaše práva a zájmy ...

Klíčová slova: národní zájem  | lidská práva  | korupce
2852 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Čtěte také

eOdborar.cz

Rusko usilovně buduje výrobny vakcíny proti koronaviruEU kašle na Evropany. Dovoluje vyvážet vakcíny z Evropy pryč a Evropané mají umíratEkonomika Číny roste a naopak ekonomika EU se propadáProč musel zemřít/spáchat sebevraždu generál Lučanský?Proč Česká republika má nakoupit údajně předražené vakcíny proti koronaviru?

FreeGlobe.cz

Budou nám taky měřit penisy?Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...

ePortal.cz

Věrně sloužil komunistům a dnes věrně slouží eurohujerům, nový ministr chce rozbíjet V4Jak Němci a Ukrajinci přinášeli civilizaci do Ruska - mučení a totální vyhlazení židů s Rusy

euPortal.cz

Český Portál i EUportal ukončují ke konci roku svou činnost a vydávání článkůRusko je dnes svobodnější než „svobodný svět“

Eurabia.cz

Anketa: Staví se moc silnic a dálnic? Zelení v Rakousku ruší stavbyV Rakousku zavražděna další žena imigrantem

euServer.cz

Na co všechno mají propagandisté ČT žaludekMezi morem a covidem, aneb zrození a smrt evropské civilizace

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

ParlamentniListy.cz

„Mám s vámi osobní problém.“ Ledecký nakládal Prymulovi. Ale pak přišel obrat jednou větouNečasův stín. Šlachta „navštívil“ Fialu
Anketa
Podporujete Novou levici a její vizi celoevropského neosocialistického státu? Takzvaná Nová levice opustila koncepty tzv. Staré levice a zaměřuje se na rozvracení evropské civilizace a podporu kolonizování Evropy muslimy a neevropskými kulturami. Souhlasíte s touto vizí, kterou u nás reprezentuje ČSSD?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění