Politicky nekorektně: Schopnosti a inteligence migrantů z Afriky a Arábie ...

Autor: Šéfredaktor | Publikováno: 28.8.2017 | Rubrika: Ekonomika
Arábia

Nejen naše zaměstnavatele, ale i naše zaměstnance by mělo zajímat jakou inteligenci mají masy migrantů z Afriky a islámského světa, které poslední desetiletí zaplavují Evropu. Jejich inteligence totiž bude mít nejen vliv na jejich schopnost pracovat a to nejen v podřadných pozicích, ale bude mít vliv i na to, jak se budou chovat ve společnosti - například jestli nebudou vraždit a znásilňovat, jak to dnes vidíme v zemích zaplavených imigranty z Afriky a islámského světa. A právě úroveň inteligence lidi z Afriky a islámského světa je na tom asi nejhůře z celé zeměkoule.

Kupodivu existuje i v dnešní době multikulturního dogmatismu vědecká práce IQ a globální nerovnost (2006). Autoři jsou Dr. Richard Lynn, Profesor psychologie na univerzitě v Ulsteru (sev. Irsko) a Dr. Tatu Vanhanen, Profesor Politologie na Univerzitě v Tampere, Finsko.

A z jejich výzkumu vyšla tato hodnota průměrného IQ ve světě:

A z jejich výzkumu vyšla tato hodnota průměrného IQ ve světě:

Samotné hodnoty jednotlivých zemí ukazují na vyšší inteligenci v Evropě a Číně, než v Africe a islámských zemích. Jak tedy asi budou uplatnitelní v zaměstnání lidé s takto nízkou inteligenci? A jak se asi budou chovat?

Jak se budou chovat si můžeme udělat obrázek z jiné menšiny, která k nám přišla již před staletími, ale pořád ještě se nedokázala asimilovat a zkulturnít na stejnou úroveň průměrného chování slušného Evropana. Například jsme psali o jejich chování zde: Smutné video ukazující jak Cikáni projíždí v drahém automobilu kolem demonstrujících Čechů a řvou na ně: Češi do práce, ať je na naše dávky. Zdroj.

Jak ukazují i čerstvé zprávy z Německa, tak se výše uvedené závěry potvrzují: Nepřišli žádní jaderní fyzici, ale neschopní nevzdělanci!

Evropskou unií nezajímají občané, ale podpora migrantů z Afriky

Pro dnešní vládce Evropské unie nejsou na prvním místě obyvatele Evropy, ale imigranti a sexuální menšiny. Hovoří o tom například slovenský premiér Fico: „Dále potřebujeme víc respektu k národním specifikům. Když přijdou představitelé naších partnerských stran k nám na Slovensko, tak se mne neptají: Roberte co jsi pro ty lidi udělal? Jak jsi změnil zákoník práce? Řekni jak jsi zvýšil minimální mzdu? Tázávají se mne jen na dvě věci: Na homosexuály a na migranty." Zdroj.
 
Nemůžeme tedy čekat, že by EU doopravdy chtěla migraci z Afriky a islámských zemí zastavit!
 

Nacionalisté jsou dnes jediní skuteční obhájci Evropanů! 

Boj proti imigraci z Afriky a islámských zemí se tedy stává prioritou pro zaměstnance i zaměstnavatele, kteří nejsou slepí k tou kam povede politika podpory masové imigrace a multikulturalismu. A proto také dělníci například volí Wilderse: Tady dělníci volí Geerta Wilderse a ne socialisty!
 
I naše ČSSD má na prvním místě v programu podporu migrace a multikulturalismu. Je to pro ni z dlouhodobého hlediska důležitější než hájit zájmy českých občanů - zaměstnanců i zaměstnavatelů. 
 
Psali jsme o tom zde:
 
Tak co? už se těšíte až tito migranti z Afriky a islámského světa začnou kolonizovat Čechy, Moravu a Slezsko a vy s nimi budete muset pracovat a žít? 
 
 

Dále doporučujeme:

Uprchlíci v Německu: Už to museli přiznat! Nepřišli žádní jaderní fyzici, ale neschopní nevzdělanci!

Smrad, že by se člověk poblil? I Číňana platí lépe! Derou z nás kůži. Moravští dělníci si vyšlápli na Švédy

Český stát učinil ze zaměstnanců nevolníky a krade jim víc než 40% výdělku!

Socialisty z EU zajímají homosexuálové a uprchlíci a ne obyčejní pracující lidé!

Odbory jsou jedinou organizací, která dokáže účinně hájit zájmy a práva zaměstnanců

Realita českých otroků - dřeme za 12 tisíc, máme majitelé ze Švédska...

Řítíme se mezi chudé země. Nízké platy, a pak už vůbec nic

 

4792 čtenářů | 
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Tisknout článek Poslat článek e-mailem
Vaše hodnocení: 

Zde můžete nastavit své hodnocení

Čtěte také

eOdborar.cz

Výsledek snahy EU zničit průmysl slaví úspěch. V českých firmách začalo masové propouštěníŠvédští policisté neumí číst a psát. Výsledek inkluze a úpadku vzdělání ....Agent CIA promluvil: Šokující informace o tom, jak globální elita týrá děti a zneužívá je na satanistické rituályNová šéfová Evropské centrální banky Christine Lagardeová je součást zkorumpované mafie státních úředníkůAndrej Babiš a konflikt zájmů

FreeGlobe.cz

Italská mafie vyměkla. Bere i homosexuály a syn jednoho z šéfů je...Kolik zatím stála válka proti terorismu peněz i životů?

ePortal.cz

Brusel má přesto jasno. Za trable s pandemií koronaviru může moskevská propaganda...Koronavirus jako chřipka, neomarxismus jako mor

euPortal.cz

Co říkají statistiky o současné epidemii?Nejproslulejší lidskoprávní neziskovka planety obvinila řeckou vládu ze zločinu upírání lidských práv uprchlíkům

Eurabia.cz

Islamistická armáda NATO útočí na syrské křesťany bránicí své domovy ...Imigrant v Norsku podpálil kostel

euServer.cz

ČT v nejvyšším vzepětí své nestrannosti. Zatím vystoupili herec Mádl, kněz Halík, sportovec Hašek a dramatik Svěrák. Další podobní jsou připraveni...Pomoc Ruska a nepomoc NATO a EU Itálii...

Nezdravi.cz

Co je podstatou stárnutí? Je to cílená autodestrukce? Proč se to vyvinulo? Jak ho zpomalit, anti-aging? Tímto si můžete prodloužit životVeganka tvrdí, vejce jsou pro vaše zdraví horší než kouření. Takto to prý zjistila

ParlamentniListy.cz

EU předvedla, jak je odtržená od reality. Obejmi svého Číňana, a virus se vesele šířil. Nejlépe to zvládly státy za „železnou oponou“, všiml si Černý z TrikolóryHrozí tragédie, varuje hejtman-exprimář. A naštval se na ODS: Co to hrajete? Máte to z Číny?
Anketa
Podporujete Novou levici a její vizi celoevropského neosocialistického státu? Takzvaná Nová levice opustila koncepty tzv. Staré levice a zaměřuje se na rozvracení evropské civilizace a podporu kolonizování Evropy muslimy a neevropskými kulturami. Souhlasíte s touto vizí, kterou u nás reprezentuje ČSSD?
Hlasovat můžete kliknutím na odpověď
Články autora
Přihlášení uživatele
Jméno:
Heslo:

RSS feed Zasílání upozornění